KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7416158
nr 741 6158
Galina Davydtchenko
(f. 1965), Sverige
Gouache, Galina Davydtchenko (f. 1965), 'Dagdrömmar', signerad-05, motivets mått: 35x49
Galina Davydtchenko, svensk målare född i Ryssland 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2012
kl 18:27:20
100 kr
350 kr
350 kr
450 kr
550 kr
550 kr
Galina Davydtchenko
Läs mer om Galina Davydtchenko
Gouache